Skip to content
F1fan.gr
FANατικά F1
F1fan.grF1fan.gr
  • Formula1
    • McLaren
      • Norris
      • Piastri
    • Mercedes
      • Russell
      • Antonelli
    • Red Bull
      • Verstappen
      • Hadjar
    • Ferrari
      • Leclerc
      • Hamilton
    • Williams
      • Albon
      • Sainz
    • Racing Bulls
      • Lawson
    • Aston Martin
      • Alonso
      • Stroll
    • Haas
      • Bearman
      • Ocon
    • Audi
      • Hülkenberg
      • Bortoleto
    • Alpine
      • Gasly
      • Colapinto
    • Cadillac
      • Bottas
      • Perez
    • Pirelli
    • FIA
    • FOM
  • MotoGP
  • WRC
Search:
Search
Facebook page opens in new windowX page opens in new window
  • Formula1
    • McLaren
      • Norris
      • Piastri
    • Mercedes
      • Russell
      • Antonelli
    • Red Bull
      • Verstappen
      • Hadjar
    • Ferrari
      • Leclerc
      • Hamilton
    • Williams
      • Albon
      • Sainz
    • Racing Bulls
      • Lawson
    • Aston Martin
      • Alonso
      • Stroll
    • Haas
      • Bearman
      • Ocon
    • Audi
      • Hülkenberg
      • Bortoleto
    • Alpine
      • Gasly
      • Colapinto
    • Cadillac
      • Bottas
      • Perez
    • Pirelli
    • FIA
    • FOM
  • MotoGP
  • WRC

Απογοητευμένος ο Leclerc που δεν επανέλαβε μια καλή επίδοση στο Q3

Ferrari, LeclercBy Γιώργος Φραντζής12 Δεκεμβρίου 2020

Ο Charles Leclerc δήλωσε “απογοητευμένος” που κατετάγη εν τέλει 9ος για το GP του Άμπου Ντάμπι, με τον Μονεγάσκο στο τέλος του Q1 να έχει τον 3ο χρόνο…

Εξαιρετικά ξεκίνησε το κρίσιμο σαββατοκύριακο για τη McLaren – Norris

McLaren, NorrisBy Γιώργος Φραντζής12 Δεκεμβρίου 2020

Ο Lando Norris περιέγραψε την 4η θέση που εξασφάλισε για τον αυριανό αγώνα στο Άμπου Ντάμπι ως το “τέλειο ξεκίνημα” στην προσπάθεια της McLaren να…

Ικανοποιημένος με την δεύτερη θέση στις κατατακτήριες ο Bottas

Bottas, MercedesBy F1fan.gr12 Δεκεμβρίου 2020

Ο Valtteri Bottas έμοιαζε να παίρνει την pole position στο Abu Dhabi όταν νίκησε τον χρόνο του Lewis Hamilton…

Hamilton – Δεν μπορείς πάντα να ξεκινάς πρώτος, αυτό το κάνει πιο συναρπαστικό

Hamilton, MercedesBy F1fan.gr12 Δεκεμβρίου 2020

Ο Lewis Hamilton δήλωσε ότι ήταν δύσκολο να βρει ρυθμό έχοντας απέχει μια εβδομάδα και πήρε την τρίτη…

Verstappen – Θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να κρατήσουμε τις Mercedes πίσω

Red Bull, VerstappenBy F1fan.gr12 Δεκεμβρίου 2020

Ο Max Verstappen παραδέχτηκε ότι ήταν «τυχερός, όλα πήγαν σωστά», αφού έκανε έναν εντυπωσιακό…

GP Abu Dhabi – Qualifying – Pole Position για τον Verstappen!

GP Abu DhabiBy F1fan.gr12 Δεκεμβρίου 2020

Tην έκπληξη έκανε ο Max Verstappen κατακτώντας την τελευταία pole position του 2020 μόλις…

GP Abu Dhabi – Practice 3 – Ξανά κορυφή για τον Verstappen

GP Abu DhabiBy Γιώργος Φραντζής12 Δεκεμβρίου 2020

Ο Max Verstappen έκανε για ακόμα μια φορά τον ταχύτερο γύρο στις δοκιμές του GP του Άμπου Ντάμπι, όντας μισό δευτερόλεπτο πιο μακριά από τον…

Στην τελευταία σειρά της εκκίνησης θα βρεθεί ο Sergio Perez

Aston Martin, StrollBy Γιώργος Φραντζής12 Δεκεμβρίου 2020

Ο Sergio Perez θα πάρει ποινές στο grid για το Grand Prix του Άμπου Ντάμπι, καθώς η Racing Point επέλεξε να αλλάξει τη μονάδα ισχύος του Μεξικανού για το φινάλε του 2020…

F1fan.gr
Εγγραφή στο Newsletter του F1fan.gr
Ακολουθήστε μας
F1 Season 2026
  • Βαθμολογία Ομάδων
  • Βαθμολογία Οδηγών
  • Πρόγραμμα αγώνων
About F1fan.gr
  • Το F1fan.gr αναζητά νέους συντάκτες
  • Διαφήμιση – Advertising at F1fan.gr
  • Editorial
  • Πολιτική Cookies (ΕΕ)
Τεχνικά
  • Κανονισμοί: 80s
  • Κανονισμοί: 90s (Α)
  • Κανονισμοί: 90s (Β)
  • Κανονισμοί: 2000s
  • Κανονισμοί ελαστικών
  • Αλλαγές στους κανονισμούς Ελαστικών
  • Τεχνικές λεπτομέρειες
  • Αθλητικοί κανονισμοί F1 2025 (30-04-2025).pdf
  • Τεχνικοί κανονισμοί F1 2025 (07-04-2025).pdf
Special
  • Αποκλειστική συνέντευξη του Jari-Matti Latvala στο F1fan.gr
  • Αποκλειστική συνέντευξη του Nicholas Latifi στο F1fan.gr
  • Αποκλειστική συνέντευξη του Alain Prost στο F1fan.gr
  • Συνέντευξη του πρωταθλητή του GP3 Anthoine Hubert στο F1fan.gr
  • Συνέντευξη του Jolyon Palmer της Renault στο F1fan.gr
  • Συνέντευξη του Paul Hembery της Pirelli στο F1fan.gr
  • Το F1fan.gr στο McLaren Technology Center
GP Retro
  • Blast From The Past
  • Τίτλοι Οδηγών
  • Τίτλοι Ομάδων
  • Το F1fan.gr αναζητά νέους συντάκτες
  • Διαφήμιση – Advertising at F1fan.gr
  • Editorial
  • Πολιτική Cookies (ΕΕ)
Περί F1fan.gr

Το F1fan.gr εχει διαπίστευση Media για τη Formula1, WEC, και Formula E από τη FIA, για το MotoGP από τη Dorna από το 2016.

Copyright © 2011-2024 Το σύνολο του περιεχομένου του F1fan.gr διατίθεται στους επισκέπτες για προσωπική χρήση. Για την επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, καθώς και για θέματα διαφήμισης, επικοινωνήστε με τον εκδότη στο info@F1fan.gr

F1fan.gr is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Go to Top
Διαχείριση Συγκατάθεσης
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Λειτουργικά Πάντα ενεργό
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Προτιμήσεις
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Στατιστικά
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς. Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Εμπορικής Προώθησης
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών, για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.
  • Διαχείριση επιλογών
  • Διαχείριση υπηρεσιών
  • Manage {vendor_count} vendors
  • Διαβάστε περισσότερα για αυτούς τους σκοπούς
Προβολή προτιμήσεων
  • {title}
  • {title}
  • {title}